Wydarzenia prywatne

W natłoku obowiązków nie masz czasu na organizację imprezy? W takich sytuacjach chętnie przychodzimy z pomocą! Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń okolicznościowych i imprez na każdą okazję.

Wspólnie zorganizujemy

Śluby

Organizacja pełnych emocji ceremonii ślubnych to nasza specjalność. Sprawimy, że ten wyjątkowy dzień dla każdej pary stanie się niezapomnianym.

Wesela

Zajmujemy się organizacją imprez weselnych. Jeśli nie chcesz martwić się organizacją oraz marzy Ci się, aby to wydarzenie było dopięte na ostatni guzik – zostaw to nam.

Poprawiny

Najlepsza impreza trwa więcej niż jeden dzień – wiemy o tym. Stworzymy dla Ciebie imprezę poprawionową, o jakiej nawet nie marzyłeś.

Wieczory panieńskie
i kawalerskie

Z nami zorganizujesz niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski. Zadbamy o dobrą zabawę, pyszne jedzenie i ciekawe atrakcje.

Baby shower

Impreza z okazji zbliżających się narodzin dziecka musi być wyjątkowa. Zorganizujemy dzień, który na zawsze zapisze się w Twojej pamięci.

Komunie i chrzciny

Zajmujemy się organizacją komunii oraz chrzcin dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Dbamy o wysokiej jakości jedzenie, atrakcje i organizację wydarzenia.

Urodziny i kinder party

Nasze imprezy zadowolą nawet najbardziej wymagające dzieci. Zadbamy o to, aby menu było dopasowane do wieku, a ilość atrakcji nie pozwoliła na nudę.

Stypy

Zajmiemy również całą organizacją stypy, aby odciążyć Cię od dodatkowych obowiązków.

Sprawdź nasze realizacje

Napisz do nas!

Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!