Hotel i Restauracja Zacisze

Hotel i Restauracja Zacisze to przytulny obiekt w sercu Bratkowic. Położony w cichej i spokojnej okolicy pozwala na odpoczynek i regenerację sił z dala od zgiełku i pędu dużego miasta. W Zaciszu odpoczniesz, zorganizujesz swoje wyjątkowe wydarzenia oraz zjesz smaczny posiłek.

O obiekcie

Hotel i Restauracja Zacisze to malowniczy obiekt w którym wynajmiesz nocleg oraz skosztujesz pysznych europejskich potraw serwowanych w restauracji znajdującej się na ternie hotelu. W obiekcie czeka na Ciebie dużo atrakcji takich jak strefa chillu oraz malownicze widoki, które umilają Ci czas podczas spacerów. Cicha i spokojna okolica w której położony jest hotel pomoże Ci wypocząć, zrelaksować się i miło spędzić czas z bliskimi.

Restauracja

Dzięki wykorzystywaniu naturalnych składników tworzymy smaczne i zdrowe potrawy. W menu znajdziesz wiele polskich i europejskich dań, które pozwolą Ci poczuć klimat miejsc z całego świata.

Strefa Chill

Strefa Chill to miejsce stworzone dla gości Hotelu i Restauracji Zacisze, w którym można odpocząć i wypić ulubioną kawę. Miejsce to przygotowane jest, aby zapewniać gościom chwilę spokoju.

Hotel

W Hotelu czeka na Ciebie obsługa, która zadba o Twój komfort i postara się zaspokoić Twoje potrzeby. Spędzisz tutaj noc po udanej imprezie w gronie najbliższych, zorganizowanej na terenie obiektu.

Zdjęcia z obiektu

Potrzebujesz więcej informacji o obiekcie?

Napisz do nas!

Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!