Folwark Hulaj Dusza

Hulaj Dusza to 11 hektarów ulokowanych na wzgórzach Chmielnika niedaleko Rzeszowa – stolicy Podkarpacia. W niecałe 10 minut możesz się przenieść z miejskiego zgiełku do miejsca gdzie słychać tylko śpiew ptaków i szum wiatru. Wspaniały teren na mniej lub bardziej aktywny wypoczynek!

O obiekcie

Nasz folwark to otwarta przestrzeń na wszelkiego rodzaju aktywności od wyjątkowych przyjęć okolicznościowych blisko natury po noclegi w naszych autorskich domkach z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza i lasy. To miejsce gdzie przede wszystkim chcemy abyś czuł się zrelaksowany i zadowolony z życia, a kiedy trafisz do nas na imprezę Twoja dusza musi hulać!

Położenie na
wzgórzu

Lokalizacja wśród okolicznych wzgórz i lasów pozwala aktywnie wypoczywać na łonie natury oraz zakochać się w otaczającym krajobrazie.

Klimat
Retro

Folwark Hulaj Dusza to przede wszystkim smak dzieciństwa i podróż do wiejskich klimatów. Piękne widoki na okoliczne wzgórza i lasy pozwolą poczuć błogi spokój oraz relaks.

Idealne do zdjęć
i filmów

Wspaniała lokalizacja oraz tereny bogate w lasy i wzgórza, stanowią idealną scenerię do tworzenia niesamowitych zdjęć oraz filmów.

Zdjęcia z obiektu

Potrzebujesz więcej informacji o obiekcie?

Napisz do nas!

Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!